Fotografia pokazuje nie tylko piękno zewnętrzne ale także emocje płynące z głębi duszy i serca. Dobry fotograf to nie tylko bierny odtwórca ale artysta uchylający rąbka tajemnicy zaklętej w spojrzeniu swojego modela.

Ślub
Ślub, jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, pełne emocji i radosnego uniesienia. Jak utrwalić tą zaczarowaną chwilę w kadrze by pozostała na zawsze w pamięci? Profesjonalna sesja zdjęciowa, fotoreportaż ślubny, sesja plenerowa – to tylko trywialne słowa, które można zamienić na piękne fotografie uwieczniające to wspaniałe wydarzenie.

Jako fotograf ślubny towarzyszę ślubnej parze nie tylko w oficjalnej uroczystości, ale wnikam w intymny świat przygotowań, makijażu, ubierania się czy błogosławieństwa rodziców.
Wnikliwym okiem obiektywu utrwalam radosne przygotowania, ostatnie spojrzenia jeszcze narzeczonych czy łzę w oku rodzica.

Wybieram ciekawe miejsca na plener ślubny – odpowiadające zainteresowaniom i charakterom Pary Młodej. Staram się by każda sesja była wyjątkowa i niepowtarzalna. Fotografuję głównie w Szczecinie ale jestem otwarta na Wasze propozycje, które są rozpatrywane indywidualnie.

Fotografia dziecięca
Moje fotografie wyrażają uczucia, miłość, szczęście. Moją pasją obok fotografii ślubnej, są sesje zdjęciowe z dziećmi. Dziecko to bardzo wdzięczny model, który musi się czuć komfortowo by przekazać swoje emocje. Jako mama wiem jakie to ważne by dziecko podczas sesji czuło się bezpiecznie i swobodnie i z chęcią współpracowało z obiektywem.
Fotografuję zarówno nowo – narodzone maluszki jak również radosne przedszkolaki i szkolniaki. Każdego modela traktuję poważnie i profesjonalnie

Zdjęcia z brzuszkiem
Ciąża – wyjątkowy stan w życiu kobiety, przygotowujący do macierzyństwa. Warto uwiecznić te chwile na fotografiach. Sesja ciążowa może być uduchowiona, zwariowana lub nowoczesna i jest wspaniałą pamiątką tego cudownego czasu.

Pozdrawiam – Agnieszka Porada